Müük

Osutame müügijuhtimise täisteenust FMCG kategoorias.

Tootepaigutus

Pakume oma klientidele merchandisingut ehk müügiedendusteenust üle Eesti.

Logistika

Teostame üleriigilist logistikateenust vastavalt kehtestatud tarnegraafikutele.

Ettevõttest

Goldberger OÜ on 2009. aasta suvel tegevust alustanud Eesti kapitalil põhinev toidu- ja esmatarbekaupade (FMCG) impordi, müügi ja turundusega tegelev ettevõte. Pakume oma partneritele kliendipõhist müügi-, turundus-, logistika- ja tootepaigutuse teenust.

Goldbergeri müügi- ja logistikavõrk katab kogu Eesti. Meie klientideks on kõik suured ja väikesed kaubandusketid, kohalikud selve- ja letipoed, väikekauplused, bensiinijaamad, kioskid, hulgilaod, spetsiaalkauplused, restoranid ja baarid. Meie kliendibaas moodustab ligi 99% kogu Eesti jaekaubanduse turust.  

Meie müügiesindajad külastavad ühe päeva jooksul ligi 200 erinevat klienti, kelle tellimused vormistatakse ja komplekteeritakse samal päeval ning mis jõuavad vastavalt tarnegraafikutele klientideni üle kogu Eesti. 

Oleme oma partneritele ja klientidele kiire, paindlik ja usaldusväärne koostööpartner, pakkudes parimat teenust ning tagades kaupade piisava ja õigeaegse kättesaadavuse lõpptarbijale.

Missioon

  • Pakume oma partneritele lisaväärtust loovaid, paindlikke ja professionaalseid lahendusi. Sealjuures tagame omanikele stabiilselt kasvava kasumlikkuse.
  • Loome oma töötajatele loova ja meeldiva töökeskkonna, kus väärtustame ning motiveerime neid ja anname võimaluse areneda, olles atraktiivne töötaja.
  • Sihipärase ja usaldusväärse partnerlussuhete kaudu osutame kvaliteetset müügi- ja logistikateenust rahvusvahelistel turgudel.

Visioon

  • Loome uusi väärtusi kvaliteetse teenuse ja professionaalse partnerluse kaudu. 

Väärtused

  • Oleme pühendunud ja orienteeritud parimatele tulemustele.
  • Väärtustame inimesi ja meeskonda – oleme ausad ja lugupidavad iseenda, töökaaslaste ja partnerite suhtes, luues meeldiva meeskonnatöö.
  • Meie tegevus on läbipaistev.

Goldberger OÜ
Paldiski mnt 80,
10617 Tallinn Estonia

Copyright © 2020 Goldberger OÜ

+372 6988251
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.